Tysiąc i jeden ruchów – seks cz. II

Kolejnym aspektem miłości płciowej jest tempo, które podobnie jak głębokość powinno być świadomie różnicowane. Bezruch jest tempem najbardziej jin, które może stać się jednak niezwykle/ang, jeśli mężczyzna znajdując się wewnątrz kobiety posłuży się mięśniem miłości, napinając go, wyginając i pulsując w ruchu wewnętrznym. Ten rodzaj ruchów w bezruchu jest szczególnie skuteczny w komunikacji ze świętym miejscem kobiety, zwłaszcza gdy pulsujący mięsień przyciśnięty jest nieruchomo do wrażliwego obszaru. Również kobieta może wyćwiczyć się w manipulowaniu mięśniem miłości i ruchu wewnętrznym gwoli przyjemności własnej i rozkoszy partnera. Stosując rozmaite odmiany bandha, czyli wewnętrznych skurczów, może doprowadzać swojego mężczyznę do granic szaleństwa. (Techniki bandha omówimy dokładniej w rozdziale dziewiątym).

Kąt wejścia jest kolejnym elementem ruchu, wpływającym na doznanie przyjemności. Wchodząc pod różnymi kątami lingam może odwiedzać miejsca, w których jeszcze nie był, a joni doznawać rozkoszy, jakiej nigdy nie zaznała. Wyobraźmy sobie joni jako szereg położonych na sobie zegarów. Jeśli penis pociera łechtaczkę od strony godziny dwunastej i zmierza do zetknięcia z okolicą godziny szóstej w punkcie najgłębszym, przyjmuje wówczas pewien kąt. Jeśli natomiast przesuwa się po łechtaczce od strony godziny pierwszej naszego umownego zegara z zamiarem dosięgnięcia wewnątrz godziny siódmej – kąt ten jest inny. Nie zapominajmy też o kącie wyjścia, który może różnić się od kąta wejścia. Praktyka i eksperymentowanie wykażą, jakie są wasze ulubione kąty i kąty waszych partnerów. Najważniejsze – to wiedzieć, że istnieją.

W tańcu miłości posługujemy się również nielinearnymi ruchami miednicy (przez „linearny” rozumiemy tutaj tradycyjne „w tył i w przód”). Ruchy te to ruchy koliste, w kierunku zgodnym i przeciwnym do ruchu wskazówek zegara oraz ruchy poprzeczne. Odmiany te dostarczają obojgu partnerom wiele przyjemności i stanowią szczególnie dobre ćwiczenie dla mężczyzn próbujących opanować wytrysk, gdyż właśnie ruchy w tył i w przód stosowane w masturbacji i stosunkach pozbawionych polotu sprzyjają wytryskowi.

Oprócz ruchów miednicy i rozmaitych rodzajów pchnięć, istnieje jeszcze kilka specjalnych technik ruchów, które lingam, wspomagany dłonią, wykonuje w kochającej joni. Opisujemy je w rozdziale dziesiątym.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>