Stymulacja czakramu podstawowego

Z czakramem podstawowym i miłością analną wiąże się wiele przesądów. Bloki czakramu podstawowego są często równie głęboko zakorzenione jak bloki czakramu drugiego. Jednak dla niektórych osób seks analny bywa źródłem wielkiej przyjemności, a wiele kobiet odkrywa, że ich święte miejsce jest łatwiej dostępne podczas tego rodzaju kontaktu. Ponadto łagodny, rytmiczny masaż czakramu podstawowego połączony z głębokim oddechem i wizualizacją, działa na czakram bardzo rozluźnia- jąco, pomaga w przebudzeniu żywotnej energii kundalini i złagodzeniu chronicznych napięć, stresów oraz przemęczenia.

Seks analny oprócz rytualnej kąpieli, przygotowania ręczników, poduch i innych przedmiotów zapewniających komfort, wymaga od kochanków kilku dodatkowych czynności. Paznokcie należy obciąć krótko. Zaleca się również stosowanie rozpuszczalnych w wodzie środków natłuszczających. Aby uchronić się przed przeniesieniem bakterii, należy pamiętać, by przed zetknięciem z joni, obmywać lingam i palec, które znalazły się w odbycie.

Seks analny jest przyjemny zarówno dla mężczyzny, jak i dla kobiety. Wiele par donosiło nam, że delikatny masaż prostaty i obszaru położonego mniej więcej o cal poniżej gruczołu, wyzwala czasem u mężczyzny orgazm o niewiarygodnej mocy. Jeżeli jednak jesteś nowicjuszem, podchodź do stymulacji czakramu podstawowego bardzo powoli. Zacznij od łagodnego, bardzo płytkiego masażu palcem i posuwaj się dalej tylko na życzenie kochanka. Ważną rzeczą jest komunikacja, zwłaszcza kontakt wzrokowy. Po wprowadzeniu palca zatrzymaj się na pięć czy piętnaście sekund, zanim przejdziesz do jakichkolwiek ruchów stymulacyjnych.

Pierwszą próbę zjednoczenia lingamu z czakramem podstawowym kochankowie powinni poprzedzić rozmową. Gra miłosna powinna obejmować łagodną stymulację prowadzoną obficie natłuszczonym palcem. Tantra bynajmniej nie zaleca, by mężczyzna w stosunku analnym kładł się na plecach partnerki. Kochankowie tantryczni zwracają się do siebie twarzami. Mężczyzna klęczy przed ukochaną, której nogi oparte są na jego ramionach i powoli wnika do jej odbytu. Mężczyzna powinien trwać w całkowitym niemal bezruchu do momentu, kiedy kobieta osiągnie pełne zaspokojenie, wykonawszy te z tysiąca i jednego ruchów, które sprawiają jej szczególną rozkosz. Jedno z kochanków dodatkowo stymuluje łechtaczkę.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>