Bandhy – tajniki opanowania mięśnia miłości cz. II

Jednak najistotniejszy dla nas jest fakt, że mocny mięsień PC, nie bez powodu zwany mięśniem miłości, umożliwia partnerom stosowanie rozmaitych erotycznych technik, które byłyby niewykonalne, gdyby mięsień znajdował się w złym stanie. Kobiety ze słabym mięśniem PC miewa- jątzw. „opadniętą” macicę. Tymczasem nie jest ona wcale opadnięta, lecz niewłaściwie podtrzymywana przez otaczające ją mięśnie. To opadnięcie utrudnia lub wręcz uniemożliwia dostęp do świętego miejsca kobiety. Dostęp ten staje się możliwy po wzmocnieniu mięśnia, który wpływa na zmianę kształtu joni i powoduje podciągnięcie macicy. Kobieta może sprawdzić siłę swojego mięśnia PC wkładając dwa palce do joni i następnie otwierając je jak nożyce Jeśli mięsień miłości jest sprawny, zewrze on palce z powrotem. Wspominaliśmy już, że mocny mięsień pozwala mężczyźnie panować nad wytryskiem i poprawia jego kondycję seksualną. Przedstawimy teraz dwa ćwiczenia bandha. Wykonując każde z nich dwa razy dziennie po 3 minuty, już po miesiącu zauważysz poważną różnicę. Ćwiczenia mogą, lecz nie muszą być wykonywane w trakcie erekcji.

Zacisk miłosny: Zaciśnij mięsień PC w taki sam sposób, w jaki zaciskałeś go przerywając strumień moczu. Napnij mięsień i utrzymuj go w stanie napięcia przez trzy sekundy. Następnie wykonaj dodatkowe krótkie ściśnięcie i puść mięsień. Rozluźnij go na trzy sekundy, po czym powtórz ćwiczenie. Wydłużaj stopniowo okres napinania do dziesięciu sekund i kończ go dodatkowym ściśnięciem, a następnie puszczaniem mięśnia. Pamiętaj o tym, by całkowicie rozluźniać mięsień pomiędzy napinaniem, przez okres równy okresowi zacisku.

Pulsacja: Napinaj i rozluźniaj mięsień PC w serii skurczów. Każde napięcie i każde rozluźnienie musi być wyraźnie od siebie oddzielone a rozluźnienie musi być całkowite. W miarę zwiększania sprawności okres pomiędzy ściśnięciem a rozluźnieniem będzie się skracał, tak że pulsacja będzie coraz szybsza. Ucz uderzenia serca między poszczególnymi skurczami – staraj się stale zmniejszać ich liczbę. Mężczyźni wykonujący ćwiczenie podczas erekcji zauważą, że gwałtowne skurcze powodują podskakiwanie lingamu w górę i w dół. Ćwiczenie to jest szczególnie istotne dla poprawy kondycji seksualnej mężczyzny.

U kobiety ćwiczenia wewnętrzne, o ile nie idą w parze z koncentracją umysłu, która kieruje emocjonalną energią miłości do czakramu drugiego, są wyłącznie „sztuczkami” umilającymi partnerowi stosunek. Nie ma w nich nic złego, jednak dopiero połączone ze świadomą miłością zamieniają je w narzędzie przekazujące najwyższe formy energii.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>