Wieża Świetlistych Pierścieni

Ten rodzaj stosunku, polegający na połączeniu wizualizacji ze specjalną odmianą masażu tantrycznego wymaga od kobiety dobrego opanowania mięśnia PC. Odpowiednia jest każda pozycja, w której lingam znajduje się wewnątrz pochwy. Kobieta wizualizuje swoją joni jako cylinder złożony z pierścieni biało-złotego światła. Jednocześnie, zaciskając wokół lingamu mięsień PC, wykonuje wewnętrzny masaż. Lingam w doktrynie tantrycznej, podobnie jak stopy w refleksologii, uznawany jest za mikrokosmos odzwierciedlający całe ciało. Uciskanie południków lingamu wpływa więc na całe ciało mężczyzny. Gdy mięsień PC jest u kobiety silny, potrafi ona poruszać nim w tył i w przód, tak że złote pierścienie joni wykonują jeszcze przyjemniejszy dla mężczyzny masaż. Gdy kobieta osiągnie biegłość w tej sztuce, potrafi posługiwać się pierścieniami jak progami w instrumencie strunowym. Może komponować akordy, zmieniać tonacje, układać refreny: poprzez intymną symfonię miłości kobieta przekazuje moc ukochanemu.

Podczas skurczów kochankowie powinni wizualizować biało-złote pierścienie ¡oni, zaciskające się wok ółlingamu i przekazujące pole energetyczne kobiety wprost do „wieży” czakramu drugiego mężczyzny. W ten sposób moc soków płciowych lub też moce śakt\, zostaje przekazana do odpowiednich części ciała kochanka na dwa sposoby: energetycznie i poprzez ucisk mięśni.

Kleszcze, nazywane w Kama Sutrze – samdamsaja, stanowią odmianę Wieży Świetlistych Pierścieni. Kobieta w czasie stosunku zaciska mięsień PC tak, jakby chciała wciągnąć kochanka jak najgłębiej do środka. Skurcz odbywa się podczas wdechu, a kobieta przytrzymuje lingam najdłużej jak potrafi, ściskając go i nasączając energią śakti. Wraz z wydechem następuje rozluźnienie i rozkurcz mięśni. W czasie wydechu kobiety, mężczyzna bierze wdech, wyobrażając sobie słodycz jej energii, która wędruje po jego kręgosłupie aż do najwyższych czakramów.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>