Stosunek w pozycji serce przy sercu

W tej postaci miłości para przyjmuje yab yum – pozycję siadu okrakiem, która łączy omówioną w rozdziale trzecim technikę oddechu wzajemnie energetyzującego z wizualizacją. Opis pozycji yab yum znajduje się w rozdziale ósmym. Lingam penetruje głęboko joni, a sutki partnerów przylegają mocno do siebie. Mężczyzna robi wydech, świadomy energii emanującej z jego czakramu drugiego. W czasie wdechu wizualizuje energetyczne powiększanie się lingamu. Świetlisty lingam wydłuża się i pogrubia.

Kobieta bierze wdech w czasie wydechu mężczyzny, świadoma wchłaniania jego energii. Wizualizuje wielki magnes swojego czakramu serca przyciągający lingam kochanka. Czuje, jak naładowany energią, świetlisty lingam wypełnia jej czakram czwarty, czuje moc jego energii jang. Ponieważ partnerzy są połączeni sercami, kobieta może w czasie swojego wydechu, równoczesnego z wdechem kochanka, przenieść energię jang prosto do serca mężczyzny, wizualizując przenikającą je energię, która płynie z jej czakramu czwartego.

Ponieważ, jak wiadomo, męskie serca mają naturę//’n, ofiarowanie męskiemu negatywnemu czakramowi czwartemu dawki świetlistej, ekspansywnej energii jang działa na czakram jak balsam leczniczy. Balsam ten ma szczególną siłę, pochodzi bowiem z czakramu drugiego mężczyzny, a zatem, choć jego moc powstała podczas wspinaczki w ciele najdroższej, jest on poniekąd przez niego wytworzony. Warto przy tym wspomnieć, że kobiety mogą stosować tę technikę do pewnego stopnia same. Innymi słowy, mogą one wykonywać wszystkie techniki oddechowe oraz wizualizację samodzielnie i w ten sposób, bez wiedzy mężczyzny, leczyć i otwierać jego serce. Kobiety, które skarżą się na powszechnie panującą nieczułość męskich serc mogą sytuacji tej potajemnie przeciwdziałać.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>