Seks oralny cz. II

– Dla mężczyzny: składanie hołdu joni

– 1. Pamiętaj, że jonizazwyczaj preferuje dotyk lekki, czyli jin. U większości kobiet obszarem obdarzonym największą wrażliwością i dostarczającym najwięcej rozkoszy jest pierwszy cal joni (wargi zewnętrzne i wewnętrzne, a zwłaszcza podstawa i wierzchołek łechtaczki).

– 2. Całuj/oni tak, jak całujesz wargi ukochanej: stosuj przy tym te same techniki.

– 3. Posuwaj się w poprzek warg joni, od czasu do czasu muskając łechtaczkę palcami lub językiem.

– 4. Całowanie łechtaczki i joni połącz z dotykiem statycznym lub głaskaniem odbytu.

– 5. Składając hołd joni posługuj się na zmianę ustami i lingamem. Po czterech – siedmiu minutach kochania ustami, równie długo składaj hołd lingamem.

– 6. Podczas orgazmu łechtaczkowego, środkowym palcem nawiązuj łączność ze świętym miejscem ukochanej. Stosuj serię krótkich poruszeń lub dotyk statyczny.

– Dla kobiet: składanie hołdu lingamowi

– 1. Pamiętaj, że lingam zazwyczaj preferuje dotyk mocny, jang.

– 2. Całując lingam z zastosowaniem którejkolwiek z technik (uważając jednak, by nie dmuchać w ujście moczowodu) dotykaj świętego miejsca mężczyzny palcem środkowym i wskazującym albo też palcem środkowym wywieraj nacisk przez odbyt.

– 3. Całując żołądź lingamu przebieraj palcami po jego podstawie, jakby to był flet. Jest to tak zwana „gra na flecie”.

– 4. W czasie orgazmu trzymaj lingam kochanka w ustach, przyciskając żołądź do podniebienia. (Według źródeł tantrycznych, kiedy kobieta doznaje orgazmu, jej czakram ciemieniowy emituje poprzez podniebienie wielkie ilości energii. Ponieważ lingam kochanka działa jak odbiornik tej energii, kobieta przekazuje tym sposobem potężny zastrzyk skondensowanej energii śakti wprost do drugiego czakramu kochanka).

– 5. Leciutko, koniuszkami palców szczyp bądź rozciągaj lub ściskaj skórę moszny. Następnie niezwykle delikatnie weź mosznę w usta, każde jądro z osobna bądź oba naraz. Ta technika, dostarczająca mężczyźnie niezwykłej rozkoszy, wymaga od kobiety najwyższego stopnia delikatności, jin. Technika nazywa się „pieszczeniem i ssaniem klejnotów”.

– 6. Lingam oczekuje ruchów podłużnych, imitujących kierunek stymulacji w tradycyjnym stosunku. Szczególnej przyjemności dostarcza więc kochankowi dotyk imitujący ucisk pierścieni na różnych wysokościach lingamu, dotyk, który przede wszystkim okrąża lingam, a dopiero potem przesuwa się do przodu czy do tyłu. Technika ta nazywa się „zakładaniem pierścieni”.

– 7. Wszystkie techniki dotyku i całowania w hołdzie składanym twardemu lingamowi, odnoszą się również do lingamu miękkiego. Dając kochankowi do zrozumienia, że uwielbiasz jego Iingam również w postaci jin, pomożesz mu zrelaksować się i doznawać niezwykłej rozkoszy. Wielu mężczyzn sądzi, że miękki penis jest w seksie bezużyteczny. Nieprawda. Pytaliśmy setki kobiet, czy twardość penisa jest sprawą najistotniejszą w stosunku, i ani razu nie usłyszeliśmy odpowiedzi twierdzącej. Wiadomość ta działa na mężczyzn jak objawienie. Wielu mężczyzn uczestniczących w naszych seminariach twierdzi, że kiedy nie są w kontakcie z własną energią seksualną („kiedy im nie stoi”), unikają stosunku, by nie „zawieść” jako kochankowie. Opanowanie ekstatycznych technik tantrycznych służących dostarczaniu i odbieraniu przyjemności w stanie jin sprawia im ogromną ulgę i przywraca wiarę we własne siły. Składanie hołdu miękkiemu lingamowi wywiera głęboki wpływ na psychikę twojego kochanka, stanowi bowiem rodzaj akceptacji, z jaką być może nigdy się nie spotkał.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>