Ozdoby do włosów

Opaski do włosów: W pasmanteryjnych działach domów towarowych dostaniesz z metra opaski do włosów z rypsu, tafty, bawełny lub satyny. Można je ozdobić szkiełkami, perełkami i cekinami. Kto ma długie włosy wplata je w warkocz lub węzeł. Bawełniane wstążki haftowane wzorem krzyżykowym lub gobelinowym można stosować do wiązania włosów do tyłu, lub jako opaski na czoło. Opaski ozdobione małymi, sztucznymi kwiatkami bardzo ładnie wyglądają do ubrań odświętnych, na przykład latem na garden-party lub na plaży.

Grzebyki i spinki: Grzebyki i spinki z tworzyw sztucznych można dostać w każdym domu towarowym. Aby je ozdobić zaopatrz się w kolorowe szkiełka, sztuczne kamienie lub drobniutkie muszelki o perłowym połysku. Do tego wszystkiego potrzebny jest właściwy klej, który będzie trzymał na tworzywie sztucznym. Teraz możesz zrobić szkice, jak zaaranżujesz te dekoracje i jak je przykleisz. Do tej pracy potrzebujesz trochę wprawy, a najważniejsze jest to by nie brać za dużo kleju i natychmiast usuwać wszystkie jego resztki.

Szpilki do włosów: Zwykłe, druciane szpilki do włosów można ozdobić szybko i łatwo, nawlekają na nie kolorowe, przewiercone perełki szklane lub z połyskiem macicy perłowej. Jak tylko szpilkę wetknie się we włosy, na zaokrągleniu powstaje wianuszek z perełek tworząc ładną ozdobę włosów.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>