Jakie kostiumy kąpielowe jednoczęściowe są najmodniejsze?

Lato to wysokie temperatury, a wysokie temperatury to wypoczynek na plaży. Trudno jednak cieszyć się kąpielą słoneczną gdy jesteśmy ubrani od stóp do głów. Do wyboru mamy kostiumy kąpielowe jednoczęściowe bądź dwuczęściowe. Pytanie brzmi, które spośród nich będą lepsze? Wszystko tak naprawdę zależy do sylwetki jaką posiadamy. Przy wyborze kostiumu kąpielowego największy nacisk trzeba położyć na zachowanie odpowiednich proporcji. Góra kostiumu nie może dominować nad dołem. Za pomocą stroju kąpielowego wszystkie te dysproporcje w sylwetce można skutecznie zmniejszyć. Trudno też mówić o jednym uniwersalnym modelu jednoczęściowym. Można je bowiem podzielić na różne rodzaje. Wymienić można chociażby strój kąpielowy jednoczęściowy z wydzieloną częścią biustową. Jest to krój idealny dla posiadaczek dużych piersi, które potrzebują dodatkowego podtrzymania biustu.

Jak dopasować kostiumy kąpielowe jednoczęściowe ?

Kolejny rodzaj stroju jednoczęściowego w związku z tym nie sprawdzi się u kobiet posiadających duży biust. Mowa o strojach z zabudowanym dekoltem. Najlepiej w tego typu strojach prezentują się kobiety posiadające niewielki biust. Idealny model dla kobiet o delikatnej budowie ciała. Ten typ stroju kąpielowego wydłuża optycznie tułów. Najbardziej popularne kostiumy kąpielowe jednoczęściowe to te w modelu Monokini. W ostatnich latach strój ten podbił serca pań na całym świecie. Ten strój to właściwie połączenie jednoczęściowego bikini. Z boku mają bardzo dwa głębokie wcięcia. Strój idealny dla tych kobiet, które mogą cieszyć się wąską i piękną talią. Tradycyjne kostiumy kąpielowe najlepiej prezentują się na tych Paniach, które nie mogą pochwalić się klasycznym wcięciem w talii. Z całą tez pewnością jednoczęściowy strój kąpieli jest dobrym wyborem dla tych kobiet, które mają nieco nadprogramowych kilogramów. Często też na ten krój decydują się kobiety po przebytych ciążach. Jednoczęściowy strój kąpielowy doskonale bowiem tuszuje defekty urody powstałe na skutek ciąży jak na przykład rozstępy.

kostiumy kąpielowe jednoczęściowe

Kilka słów warto tez poświęcić na samą stylistykę strojów kąpielowych. Przy wyborze wzoru warto kierować się modą. W chwili obecnej najbardziej dominującym trendem jeśli chodzi o kostiumy kąpielowe jest moda na lata 60-te. Nowocześni projektanci szukają inspiracji w kwiatowych wzorach z epoki dzieci kwiatów. Od kilku też sezonów panuje ogromna moda na etniczne wzory. Kostiumy kąpielowe jednoczęściowe powinny zachwycać egzotycznymi wzorami. Alternatywą dla tych wzorzystych propozycji mogą być jednokolorowe propozycje ekskluzywnych marek. W roku 2016 królowała czerń oraz róż. Bardzo modne są zresztą połączenia dwóch kolorów na stroju kąpielowym. Jednoczęściowe stroje kąpielowe są idealnym wyjściem gdy chcemy ukryć pewne mankamenty urody- rozstępy, fałdki czy cellulit. Przy małych piersiach można zdecydować się na modele typu push-up. Dobrze dopasowany strój kąpielowy skutecznie wyszczupli sylwetkę.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>