Święte miejsce

Ten obszar kontaktu energetycznego jest u kobiet drugim z kolei biegunem zaspokojenia seksualnego. W przeciwieństwie do łechtaczki – osłonięty i głęboko ukryty – jest miejscem rodzącym najprzyjemniejsze doznania zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Jednak właśnie za względu na głębokie położenie i niedostępność miejsce to bywa często przechowalnią rozmaitych urazów związanych z płciowością.

Zanim przystąpimy do rozbudzania tego obszaru, warto zdać sobie sprawę, że zawarty w nim negatywny ładunek może mieć siłę wybuchową. Jeśli kobieta ma za sobą przykre doświadczenia fizyczne bądź emocjonalne związane z seksem, to pierwszy kontakt z tym obszarem może okazać się dla niej przykry czy wręcz bolesny, tak jak boli uciśnię- cie stłuczonego miejsca. Jeśli jednak wytrwa i wraz z ukochanym będą kochać się łagodnie i czule, chore miejsce zagoi się, a wraz z nim zagoją się rany przeszłości. Lecząc się w taki sposób kobieta może rozniecić w sobie nie znaną dotychczas moc. Światło mocy spłynie na wszystkie dziedziny jej życia a w seksie pozwoli dostąpić tantrycznej Fali Rozkoszy. Ta moc tantry, moc Bogini Śakti może stać się twoim udziałem.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>