Pocałunki

Na jednym końcu skali pocałunków plasuje się przelotne cmoknięcie w policzek, na drugim zaś – wstrząsające przeżycie. Tantryczne techniki głębszych pocałunków zmierzają do wzniecenia śakti i przesłania energii z czakramu ciemieniowego w dół ciała do czakramów położonych niżej. Szczególnie zalecane jest całowanie okolic centrów energetycznych, jednak kochankowie powinni obcałowywać wszystkie części ciała partnera. Pocałunki obejmują siedmiostopniową gamę wyrazu – od jin do jang – od warg miękkich po najtwardsze, od nacisku najsłabszego do najmocniejszego, od pocałunków najpłytszych do najgłębszych. Wargi powinny być miękkie i giętkie, a szczęka i mięśnie twarzy rozluźnione, gdyż ułatwia to wymianę energii seksualnej i zwiększa doznania rozkoszy.

Istnieje pięć podstawowych sposobów całowania w usta, sposobów które mogą być również stosowane wobec wszystkich pozostałych części ciała. Pocałunki wargami stanowią technikę, w której partnerzy stykają ze sobą zarówno miękką, wilgotną (jin) stronę swoich dolnych i górnych warg, jak również suchą, bardziej szorstką (jang) stronę zewnętrzną. Przy pocałunkach językiem kochankowie używają języka do lizania warg partnera, dotykania wnętrza policzka, penetrowania podniebienia, pieszczenia jego języka. Ukąszenia miłosne składamy na wewnętrznej i zewnętrznej stronie wargi górnej i dolnej. Ukąszenia powinny obejmować całą skalę, od jin do jang, jednak gama w tej technice przesunięta jest sporo w dół w stosunku do głównej skali tantrycznej. Jang w tej kategorii plasuje się znacznie poniżej siódemki na tantrycznym sejsmografie. Pocałunki ssące i wydmuchiwane stanowią rodzaj wdechów i wydechów i polegają na wciąganiu ¡wypuszczaniu powietrza w wargi partnera, okolice czakramów czy też jakiekolwiek inne obszary skóry.

Pocałunki w tańcu miłości powodują wymianę jin i jang dzięki siedmiu stopniom wyrazu, od jin do jang, jak również dzięki przemienności składania (dawania) i przyjmowania pocałunków. Kobieta bierze usta kochanka stosując wszystkie pięć technik: całowania wargami, językiem, kąsania, ssania i wydmuchiwania, a następnie oddaje usta kochankowi gwoli obopólnej rozkoszy. Pamiętajmy, że w świadomej miłości partnerzy stale zamieniają się rolami jako kochankowie aktywni i bierni, i chociaż nie istnieje żaden schemat zamiany ról, nie występują przerwy czy interludia muzyczne ani nie ma ustalonych pór zamiany, zaleca się jednak, by partnerzy dzielili te role w równym stopniu.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>