Jak dostosować piżamy damskie do okazji?

Wybór tego w jakim stroju spać może być niekiedy niemałym problem. Choć nie dla każdego, znajdą się bowiem takie panie, które śpią nago. W chłodniejsze dni warto jednak zainwestować w piżamy damskie. Najogólniej rzecz biorąc piżamę najlepiej dostosować do okazji. Na długie zimowe noce najlepiej zakładać ciepłe, wykonane z naturalnych materiałów piżamy wełniane lub bawełniane. Zupełnie innego odzienia potrzebujemy jednak na zmysłowe chwile z ukochanym. Wtedy niezawodnie sprawdzi się seksowna halka czy sama bielizna. Z całą jednak pewnością warto zainwestować w jeden komplet dobrej pod względem jakości piżamy niż spać w rozciągniętej i starej koszulce XXL. Powinny o tym pamiętać zwłaszcza mężatki. Wystarczy przecież założyć dopasowaną koszulę nocną by o niebo lepiej wyglądać. Nie zapominajmy też o zmieniających się porach roku. Piżama nie może nas przegrzewać, nie możemy w niej też marznąć.

Z jakiego materiału powinny być piżamy damskie?

W pierwszej kolejności dobrze by więc było zwrócić uwagę na to z jakiego materiału piżama jest wykonana. Zimą jak była już mowa wcześniej najlepiej sprawdzają się piżamy bawełniane i wełniane. Latem przyjemny chłód mogą nam zapewnić piżamy wykonane z jedwabiu. Nocą nasz organizm się regeneruje. Usuwane są między innymi toksyny. Ważne jest więc to by materiał był przewiewny i zapewniał swobodne oddychanie naszej skórze. Kolejna sprawa dotyczy kolorystyki. Tutaj jednak mamy zupełną dowolność. Piżamy damskie dostępne są w praktycznie ograniczonej palecie kolorów. Najpopularniejsze są jednak te w stonowanych barwach jak czarny, ciemnozielony. Kobiety uwielbiają również kolory pastelowe. Zawsze tez pamiętajmy by dostosować piżamę stosowanie do okazji. Na zmysłowa noc z ukochanym wybierzmy seksowną piżamę a na daleki wyjazd do hotelu wyjściową piżamę. W domu możemy zdecydować się na wygodny dwuczęściowy komplet. Ważne jest to by gumka od piżamy nie ściskała nas zbyt mocno w pasie. Może to powodować mocny dyskomfort.

Piżamy damskie

Sporo problemów ze znalezieniem odpowiedniego stroju do spania mają kobiety w ciąży. Na szczęście już dawno za nami czasy kiedy kobieta miała do wyboru jedynie nierozciągniętą koszulę męża. Dawniej trudno było kupić damską piżamę w dużym rozmiarze. Piżama zarówno ta stosowana na co dzień jak i w ciąży musi nam zapewniać swobodę ruchu. Nie może nas krepować w trakcie snu. Lepiej zrezygnować też z ozdób na piżamie, które mogą jedynie podrażniać. Wszelkie wkładki, marszczenia, dekoracyjne koronki mogą jedynie denerwować. To, że kobieta jest w ciąży nie musi oznaczać tego, że mężowska stara koszula wystarczy. Kobiety również w tym stanie chcą czuć się atrakcyjne. W sklepach oferowane są piżamy damskie o ciekawym fasonie i wzorze. Najważniejsze to to by czuć się w niej dobrze. Na rynku znajdziemy tez specjalne stroje dla kobiet karmiących piersią. Mają one odpinane ramiączka dzięki czemu można szybko przystawić do piersi plączące dziecko. Piżama damska powinna być wygodna, ładna i komfortowa.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>