Tajniki przedłużania, pogłębiania i „podnoszenia” orgazmu

Technika wzmacniająca orgazm i pogłębiająca jego odczuwanie opiera się na jednej z form kontroli oddechu. Jak już wspominaliśmy w rozdziale drugim przy okazji omawiania kontroli oddechu, nie tylko tan- trycy, ale również jogini każdej ze szkół uważają opanowanie oddechu za czynnik o pierwszorzędnym znaczeniu. Kontrolę oddechu traktują oni jako formę kontroli nad życiem, ponieważ opanowanie oddechu pozwala na uzyskanie panowania nad życiem. Oddech jogi relaksuje ciało fizyczne, ciało subtelne oraz umysł: doprowadza również do każdego z nich energię.

W celu zwiększenia siły i długości orgazmu, kiedy zbliżasz się do punktu szczytowego, zacznij nabierać powietrza – najwolniej, jak tylko się da. Uczucie szczytowania będzie „rosło” dopóty, dopóki będzie trwał wdech. Kiedy dojdziesz do granic wdechu, zacznij wypuszczać powietrze wydając przy tym jak najgłośniejsze dźwięki. Śpiewaj. Nie bój się, że cię usłyszą sąsiedzi – najwyżej ich zainspirujesz. Siła twojego głosu ma wpływ na siłę i głębię twojego orgazmu. Kontroluj ten dźwięk i nie wyzbywaj się go zbyt szybko – orgazm będzie trwał tak długo, jak długo będziesz wokalizowałwydech. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety są w stanie za pomocą ćwiczeń nauczyć się przedłużać orgazm z jednego do czterech, sześciu czy więcej pełnych oddechów. Konkluzja jest następująca: wykonując ćwiczenia oddechowe wzmacniające płuca i zwiększające ich objętość, wydłużasz swój orgazm, ponieważ stajesz sie zdolny do dłuższych wdechów i wydechów.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>