Spijanie Nektaru Trzech Wierzchołków

Tantra wyróżnia trzy części ciała, zwane wierzchołkami, które wydzielają niezmiernie odżywczy zarówno dla dawcy, jak i dla odbiorcy nektar energetyczny. Środek pierwszego wierzchołka znajduje się na górnym podniebieniu, skąd biegnie, wzdłuż wiązadełka aż do górnej wargi. Pobudzanie tego wierzchołka powoduje wydzielanie rosy seksualnej, która spływa z najwyższego czakramu w dół ciała. Płyn ten stanowi wydzielinę tantrycznego ciała subtelnego i objawia się w ustach jako nagła wilgoć nieco cieplejsza od śliny. 

Sutki i piersi bezpośrednio połączone z czakramem serca stanowią wierzchołek drugi a zarazem źródło szczególnego nektaru. Zarówno mężczyźni jak i kobiety świadomie dają i przyjmują delikatne wydzieliny piersi, będące bardzo rzadką, mleczną zawiesiną. Kochankowie na przemian dają i przyjmują, okrywając piersi partnera pocałunkami od najłagodniejszych po najmocniejsze, jakby były ustami ukochanego.

Trzeci z wierzchołków znajduje się w organach drugiego czakramu – lingamie i joni. Jego nektarem nie jest ani męskie nasienie, ani kobieca amrita, które stanowią postacie odmiennej energii. Nektar trzeciego wierzchołka, podobnie jak nektar dwu pozostałych wierzchołków jest wydzieliną ciała subtelnego. Chociaż jest on mniej materialny od soków ciała fizycznego, w wywoływaniu pożądania pełni równie znamienną rolę. U kobiet przejrzyste, ożywcze soki, zaczynają płynąć z chwilą przebudzenia śakti\ w stanie erekcji (stanie jang) eteryczną rosę wydziela również mężczyzna. Bez obaw częstuj się energetyzującymi nektarami wszystkich trzech wierzchołków – od tysięcy lat uważane są one za wzmacniający i uzdrawiający kochanków specyfik.

Skuteczność techniki spijania nektarów – dotyczy to każdego z trzech wierzchołków – zależna jest od zgodnego współwystępowania czynności jin i jang. Gdy partner spija nektar z twoich ust i składa na nich pocałunki, jesteś w pozycji jin, czyli przyjmującej, jednak w tym samym czasie – ponieważ obdarzasz nektarem – jesteś również dawcą, jang. Spróbuj pomyśleć i świadomie wyczuć jin i jang spijania nektaru. Powiedz ukochanemu, obdarzając go nektarem pierwszego wierzchołka: „Daję ci moje wargi, daję ci nektar moich ust”. Otrzymując z kolei nektar od ukochanego, smakuj go, czuj, jak wypełnię twoje usta, wdychaj jego aromat, bądź świadoma przyjmowania go. Myśl i czuj: „Przyjmuję tę słodycz od ciebie”.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>