Spijanie Nektaru Trzech Wierzchołków cz. II

Pocałunek w Górną Wargę. Wielka moc tego pocałunku bierze się z wykorzystania przepływu energetycznego między wewnątrzną stroną kobiecej górnej wargi a jej łechtaczką. Kochanek delikatnie ssie górną wargą najdroższej, językiem i wargami wsysając wiązadełko, którego jeden koniec znajduje się na wewnętrznej stronie górnej wargi, a drugi na górnym dziąśle, tuż nad przednimi zębami. W czasie, gdy mężczyzna ssie górną wargę kobiety, kobieta ssie jego dolną wargę, wizualizując kanał ciała subtelnego łączący wiązadełko z łechtaczką. Gdy kanał jest otwarty dla przepływu energii seksualnej, kobieta od samego tylko pocałunku doznaje stymulacji łech- taczkowej – aż po orgazm.

Język przy Górnym Podniebieniu. Jest to technika erotyczna w niezrównany sposób przekazująca energię seksualną. Gdy rozpoczyna się orgazm, kobieta dotyka językiem górnego podniebienia i trzyma język w tej pozycji przez cały czas trwania orgazmu. Jednoczesne występowanie orgazmu i kontakt z wrażliwym górnym podniebieniem powoduje, że głębokie zasoby energii zmagazynowane w czakramie ciemieniowym przeniesione zostają na język. Jeśli teraz poda kochankowi język do ssania, wchłonie on tę ogromną energię, a zawarty w niej ładunek elektryczny spłynie natychmiast do jego czakra- mu drugiego i do lingamu. Ponieważ kochankowie są złączeni, wielka energia ładunku przenosi się z czakramu drugiego mężczyzny do czakra- mu drugiego kobiety, która może ją świadomie wchłonąć i podciągać do wyższych czakramów.

Klejnot w Koronie. W każdej pozycji podczas stosunku mężczyzna może wywierać lekki nacisk na łechtaczkę ukochanej jednym lub dwoma palcami, czy którymkolwiek obszarem dłoni. Również kobieta może sama dotykać się własną dłonią. Uciskowi nie musi towarzyszyć dotyk wędrujący – ruchy miednicy i wszelkie inne ruchy wykonywane podczas stosunku przekazywane są poprzez statyczny ucisk wywierany na „klejnot” łechtaczki. Pamiętajmy jednak o unikaniu nadmiernej stymulacji.

Sprawianie rozkoszy tej, która klęczy nad tobą. W technice tej należącej do technik seksu oralnego kobieta klęka nad wargami kochanka, a następnie zniża się do jego ust składając ¡oni na jego wargach i języku. Rola mężczyzny jest pasywna: kobieta za pomocą 1001 ruchów miednicą odnajduje swoją rozkosz. Tak jak we wszystkich tantrycznych technikach, kochankowie winni być świadomi zarówno przyjmującego (jin), jak i aktywnego (jang) aspektu swojej miłości.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>