Pozytywne skutki kontroli wytrysku – kontynuacja

W dodatku mężczyzna stosujący ten typ kontroli seksualnej często doprowadza partnerkę do stanu, w którym może ona wreszcie pozwolić sobie na utratę kontroli nad sobą. Jej energia orgastyczna wzrasta, podczas gdy dla mężczyzny świadomość, że wpływa on na głębię orgazmu partnerki jest wspaniałym doświadczeniem, które podnosi poczucie jego własnej wartości. Tak więc pełniejsze zapokojenie i więcej miłości w seksie to potężny zastrzyk energii dla obojga partnerów.

Mężczyzna sprawujący kontrolę nad wytryskiem po stosunku nie czuje się wyjałowiony, emocjonalnie i umysłowo. Ma to ogromne znaczenie dla kobiety, która często bywa sfrustrowana nagłym odwróceniem się od niej partnera – dosłownie i w przenośni – zwłaszcza jeśli sama nie doznała orgazmu. Jeśli oboje przeżyli orgazm, odcięcie się partnera jest dla kobiety rozczarowaniem, również z tego powodu, że orgazm pozostawił ją z wielkimi zasobami energii: ma ochotę rozmawiać, przytulać się, doznawać intymności – tymczasem mężczyzna jest nieosiągalny emocjonalnie lub najzwyczajniej w świecie chrapie. Mężczyzna, który panuje nad wytryskiem, nie ucieka w sen, gdyż okres przejściowej niezdolności do erekcji jest u niego bardzo krótki. Nie pozbawił się energii seksualnej, więc kiedy tylko zechce, może kochać się od nowa. Jego nie utracona energia jang wzrasta, wzmocniona esencją y/n. Tantrycy stosujący tę technikę, przejawiają więcej energii i witalności w każdej dziedzinie życia.

Zauważyliśmy, że mężczyźni stosujący kontrolę wytrysku nasienia wyglądają młodziej. Gdy nie dochodzi do wytrysku, mężczyzna nie ma rano worków pod oczami, jego skóra jest gładka, a on sam zdaje sie promieniować, co nie zdarza się wówczas gdy traci zbyt wiele energii jang. U bar- dzo młodego mężczyzny różnica może być nieznaczna, jednak u mężczyzny w średnim wieku zaznacza się już wyraźnie.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>