Nektar Bogini

Gdy święte miejsce zostanie w pełni rozbudzone i uwolni się od negatywnych wpływów, wtedy Bogini i jej nieśmiertelne siostry przeżywają niezwykły wzrost potencjału orgastycznego. Efektem tego wzrostu bywają wielokrotne, długotrwałe orgazmy. Kobietom, którym seks przychodzi z łatwością może zdarzyć się wówczas wydzielanie rzadkiego płynu, przez seksuologów porównywane do męskiego wytrysku, a przez starożytnych tantryków nazywanego amritą, czyli boskim nektarem. Wydzielając amritę kobieta przeżywa radosną eksplozję energii, jednak doświadczenie to jest zasadniczo różne od męskiego wytrysku. Nektar powstaje w momencie, gdy uaktywnia się święte miejsce, niekoniecznie jednak wskutek stymulacji. Kobieta o silnej energii orgastycznej może wydzielać amritę bez orgazmu, nawet poza sytuacjami seksualnymi.

W czasie seminariów spotykaliśmy kobiety, którym zdarzyło się wydzielić amritę w napadzie śmiechu. Mówi się o „wybuchaniu” niekontrolowanym śmiechem czy „pękaniu” ze śmiechu. Niektórym zdarza się „płakać” ze śmiechu. Bywa, że w takich sytuacjach u kobiet uwalnia się nektar, ale zdarza się to również w czasie ćwiczeń aerobiku, które wyzwalają energię umożliwiając wytrysk. Amrita jest efektem fizycznego poddania się. Mówimy, że kobieta traci panowanie nad śmiechem, energią. Kobieta, która wydziela amritę, zatraciła się w śmiechu, energii, miłości czy radości. Niczego nie utraciła – po prostu stała się jednym z energią, miłością i radością.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>