Kolisty Taniec Bioder

W kolistym tańcu mężczyzna leży na plecach. Jego najdroższa siedzi na nim okrakiem i z wprowadzonym lingamem wykonuje miednicą pełne okrążenia. Niektórym parom w utrzymaniu tej pozycji pomaga włożenie poduszki pod pośladki mężczyzny. Kobieta porusza miednicą z rozmaitą szybkością zmieniając głębokość penetracji przez lekkie unoszenie się bądź opuszczanie na swojego kochanka. Może również zmieniać kąt tańca pochylając się do przodu bądź odchylając do tyłu. Chociaż technika ta dostarcza miłych doznań mężczyźnie, jej celem jest przede wszystkim rozkosz kobiety. Wyzwolenie kobiecej śakti stanowi najwyższą nagrodę dla obojga. Tak więc tańcząc kolisty taniec, kobieta powinna być szczególnie świadoma wszystkiego, co jej sprawia przyjemność.

W pozycji tej mężczyzna jest bierny, jednak aktywnie ofiarowuje swój lingam. Może złożyć dłonie jak do modlitwy i trzymać je przy sercu, może też położyć prawą dłoń na sercu ukochanej, a lewą na jej czole, aby ułatwić przepływ energii i rozkoszy do czakramów wyższych. Podczas tańca partnerzy powinni utrzymywać kontakt wzrokowy, a mężczyzna słowami miłości powinien dodawać swej najdroższej mocy.

Pamiętajmy, że ezoteryczne techniki same w sobie nie są celem, a jedynie wehikułem, który niesie nas drogą tantry, drogą prowadzącą do Jedności. Tantra proponuje nam podróż duchową: intymna, namiętna i uduchowiona miłość stanowi napęd i energię tej podróży. Tantra posługuje się energią miłości, aby rozpalić w nas iskrę światła, która pozwoli nam lepiej poznać innych i samych siebie. Światło miłości jest narzędziem uzdrowienia, a ci, którzy wędrują w jego blasku, dostępują jedynego w swoim rodzaju, trwałego i promiennego partnerstwa. Mamy nadzieję, że narzędzia, które wam ofiarowaliśmy, oświetlą waszą drogę.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>