JAKIE UCZESANIE DLA CIEBIE? – DLA WYSOKICH

Jeżeli masz wzrost ponad przeciętną i jesteś szczupła, najważniejsze jest dla ciebie dopasowanie uczesania do twoich proporcji. Może się zdarzyć, że krótkie włosy będą znakomicie pasować do twojej twarzy. Ale czy wtedy głowa nie okaże się czasem za mała w stosunku do całego ciała? Jeżeli twoje ramiona są szerokie to włosy w żadnym przypadku nie mogą być krótsze niż do podbródka, bo będziesz wyglądać zbyt męsko i sportowo. Wysokie, szczupłe dziewczęta o sportowej sylwetce świetnie wyglądają ze zlokowaną lwią grzywą, jednak pod warunkiem, że loki pasują do twej twarzy i twego stylu. Jeżeli masz długie włosy to możesz się nimi trochę pobawić. Kiedy są świeżo umyte możesz je nosić z przedziałkiem pośrodku lub z boku, możesz je zapleść w warkocz, zawiązać w koński ogon lub ściągnąć do tyłu grzebykiem.

Kto jest wysoki, a niekoniecznie szczupły, temu z wesołymi loczkami nie będzie do twarzy. Do szerokich ramion i bioder najlepsze proporcje uzyskasz przy pomocy szerokich fal po bokach głowy. Włosy powinny sięgać co najmniej do podbródka, być gęste i kołysać się przy każdym ruchu głowy. Powinnaś unikać prostych, sztywnych linii, a jeżeli masz włosy proste jak szczypiorek, to ten efekt kołysania uzyskasz dzięki lekkiej trwa łej. W takim uczesaniu jest do twarzy dużym dziewczynom o sportowej sylwetce. Klasyczne uczesanie suszarką, z przedziałkiem, kiedy twarz jest duża i wyrazista. Albo, dla małych twarzy, włosy ułożone w szerokie fale po bokach.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>