Jak odnaleźć święte miejsce – kontynuacja

Caroline rozmawia z kobietami o doznaniach, jakich mogą oczekiwać, gdy święte miejsce zostanie dotknięte po raz pierwszy. Uprzedza, że jest to głębokie, intymne doświadczenie i dla niektórych kobiet może być wstrząsem, który spowoduje przełom psychologiczny. Dla wielu może stanowić nie znane dotąd przeżycie rozkoszy w najczystszej postaci, przeżycie orgastycznej ekstazy.

Przed przystąpieniem do poszukiwań kobieta powinna opróżnić pęcherz. Święte miejsce znajduje się blisko pęcherza i jego stymulacja daje czasem odczucie podobne do potrzeby oddania moczu. Kobieta kładzie się na plecach z uniesionymi nogami, tylną stroną jednego lub obydwu ud oparta jest o pierś ukochanego, lub trzyma stopy na materacu, a ukochany klęka obok niej. Dla wygody i lepszego oparcia można umieścić pod pośladkami poduszkę. Pochwa powinna być wilgotna.

Przy pierwszych próbach mężczyzna nawiązuje kontakt za pomocą jednego palca – najlepszy jest palec serdeczny, harmonijnie współbrzmiący z drugim czakramem, a przy tym mniejszy od palca wskazującego i środkowego. Palec należy delikatnie wsunąć do środka, a następnie zgiąć tak, by opuszka dotknęła sklepienia ¡oni. Poruszając palcem w geście „chodź tutaj” powoli przesuwamy nim do przodu po sklepieniu joni z powrotem w kierunku łechtaczki. Gdzieś po drodze – zwykle w połowie odległości między łechtaczkąą a kością łonową – kochankowie odnajdują poszukiwany punkt.

Środek świętego miejsca nie leży na ścianie joni, jest jednak pod nią wyczuwalny. Miejsce to jest odmienne w dotyku od okalającej je, jedwabistej tkanki – twardsze i bardziej chropowate bądź pomarszczone jak podniebienie ust czy też brodawka sutki. Wielkość obszaru świętego miejsca waha się między ziarnkiem grochu a półdolarówką. Gdy miejsce to jest stymulowane, nabrzmiewa, unosząc się lekko na środku.

Najlepiej jest dotykać świętego miejsca palcem serdecznym bądź połączonymi palcami serdecznym i środkowym. Pozostałe palce spoczywają delikatnie na wargach wewnętrznych, a dolna część dłoni wywiera lekki, stymulujący ucisk na łechtaczkę. Jeśli świętego miejsca dotykamy palcem wskazującym i środkowym, wówczas na łechtaczce możemy oprzeć kciuk.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>