Świt Nowego Wieku

Teraz gdy znaleźliśmy się na progu Nowego Wieku, zwanego w tantrze satja juga – Wiek Prawdy – ogień kobiecości odzyskuje swój pierwotny blask. Sądzi się, że przebudzenie Bogini nastąpiło w latach sześćdziesiątych, w okresie zwanym rewolucją seksualną. Na razie jednak Bogini dopiero zaczyna się przeciągać. Objawia się to bardzo dosłownie, kobiety bowiem zaczynają interesować się własną sprawnością fizyczną, zdrowiem i samodoskonaleniem. Wkroczenie kobiet na arenę biznesu, polityki i religii również wskazuje, iż stanowią one nową siłę we współczesnym świecie.

Ruchowi Wyzwolenia Kobiet, jeśli spojrzymy nań w kategoriach scenicznego dramatu, odpowiada przebudzenie Bogini. Jest to ruch wydostawania się z podświadomości, wydobywania się na świat. Bogini otwiera oczy i strząsa z siebie Wiek Ciemności, tak jak otrząsa się ze stuletnich snów. Wkrótce wyjdzie na światło, a jej jasność opromieni całą ludzkość. Gdy się to stanie, kiedy kobiety przebudzą się ze snu i potężna energia ich orgazmu wydostanie się na wolność, wtedy rozpocznie się Nowy Wiek, Wiek Prawdy. Dla samych kobiet różnica będzie równie doniosła, jak różnica między nocą a dniem.

Naturalnie jednak między rzeczywistością a językiem metafory istnieją poważne różnice. W rzeczywistości przebudzenie Bogini nie jest takie proste. Przez ostatnie dwa tysiące lat wystygł żar kobiecego ognia, a tymczasem rozpoczął się Nowy Wiek i wszyscy oczekują, że kobiety będą doskonalić się we wszystkich dziedzinach, zwłaszcza zaś w dziedzinie seksu, co powinno zapewnić im osiąganie wielokrotnych, fantastycznych orgazmów.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>